Na zdrowie - naturalnie!

 

          

Lewatywa z kawy – cudowny sposób na uzdrowienie

 

Ciężkie choroby cywilizacyjne, na jakie cierpi duży odsetek społeczeństwa, nie znajdują niestety idealnego remedium, które dałoby pewność wyleczenia. Tymczasem terapia niekonwencjonalna, zaprezentowana w portalu Well-ness.pl , oferuje naprawdę cudowny sposób na wyzdrowienie : lewatywę z kawy. Oczywiście nikt w XXI wieku nie wierzy w cuda, jednak solidne, medyczne podstawy tej terapii mogą przekonać wielu chorych do zastosowania jej zaleceń.

 

  • Terapia została opracowana w pierwszej połowie XX wieku przez lekarza urodzonego w Niemczech, doktora Maxa Gersona, który stosował holistyczne podejście do człowieka i leczył przyczyny chorób, a nie tylko objawy.

  • Terapia to ważne zmiany w życiu wprowadzone w celu uruchomienia mechanizmów samoleczenia, a mianowicie : dieta wegetariańska, program picia soków oraz lewatywa z kawy stosowana kilka razy dziennie.

  • Kofeina pochodząca z kawy ma bardzo skuteczne działanie oczyszczające wątrobę, jelita i cały organizm, a lewatywy były z powodzeniem stosowane już w medycynie starożytnej.

  • Efekty kuracji to prawdziwy cud. Chorzy na raka, nawet w ostatnim stadium, na artretyzm, na cukrzycę, uporczywe alergie czy migreny trwale odzyskują zdrowie, a lewatywa z kawy staje się dla nich nawykiem służącym do utrzymania tego stanu.