Na zdrowie - naturalnie!

 

          

Na czym polega zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego?

 

Istotne dla wielu osób jest utrzymanie młodego wyglądu, w czym pomocne może okazać się osocze bogatopłytkowe. Kraków jako jedno z większych polskich miast ma wielu specjalistów trudniących się w wykonywaniu tego i wielu innych zabiegach medycyny estetycznej. Niedawno otwarty SCMestetic oferuje wiele zabiegów poprawiających wygląd.

 

W utrzymaniu młodego wyglądu, pomocne jest osocze bogatopłytkowe - Kraków.

 

Istota zabiegu osoczem bogatopłytkowym

Przygotowanie osocza bogatopłytkowego rozpoczyna się od pobrania krwi od pacjenta bezpośrednio przed zabiegiem. Specjaliści z Krakowa pobierają krew w sposób jałowy. Najczęściej pobierana jest z żyły kończyny górnej. Mieszkańcy Krakowa często porównują procedurę do zwykłego pobrania krwi, potrzebnej do przeprowadzania badań. Jej ilość może być różna i zależy od ilości osocza bogatopłytkowego, którą chcemy otrzymać oraz od metody jego późniejszego zagęszczania.

 

Otrzymane osocze bogatopłytkowe wstrzykiwane jest do skóry z zastosowaniem techniki mezoterapii igłowej lub liniowo. Eksperci z Krakowa zapewniają, iż osocze może być wykorzystywane w różnych okolicach ciała, np. powieki, twarz, szyja, dekolt oraz grzbiety rąk. Wiele osób decyduje się na zabieg, ponieważ jest nowatorski i w pełni bezpieczny, a co najważniejsze – skuteczny. Podczas zabiegu następuje szereg korzyści dla całego organizmu, czyli:

 

  • stymulacja komórek macierzystych do namnażania,

  • regeneracja i rewitalizacja komórek skóry, jej nawilżenie i odmłodzenie,

  • tworzenie się nowych naczyń krwionośnych.