Na zdrowie - naturalnie!

 

          

Domowe sposoby usuwania cellulitu

 

Pomocne w odzyskaniu upragnionej kondycji skóry często okazuje się usuwanie cellulitu. Kraków ma wielu lekarzy, których wizytówką jest profesjonalizm i długoletnie doświadczenie. Klinika scmestetic.pl/sprzet/velashape-iii oferuje przy tym wysoką jakość wykonywanych zabiegów.

 

 

Jak usuwać cellulit w domu?

Domowe sposoby usuwania cellulitu są tak samo skuteczne, jak specjalnie dobrane kosmetyki. Kosmetyczki z salonów w Krakowie często rekomendują sposoby odmienne od antycellulitowych kremów. Aby skutecznie zabrać się za usuwanie cellulitu warto wypróbować domowe sposoby na pomarańczową skórkę. Domowe sposoby są wykorzystywane przez mieszkanki Krakowa bardzo często. Jednym z nich jest peeling z soli morskiej. Nie tylko prowadzi do usuwania cellulitu, ale pobudza przy tym mikrokrążenie i zwiększa przepływ limfy. Działania te skutecznie zmniejszają widoczność cellulitu, dzięki czemu peeling z soli jest jednym z najlepszych domowych sposobów na cellulit. Wystarczy zamoczyć ciało w ciepłej wodzie i przez 2 minuty wmasowywać garść soli morskiej w obszar dotknięty cellulitem. Następnie należy przemyć skórę ciepłą i zimną wodą. Równie skutecznym sposobem jest zastosowanie peelingu cukrowego. Eksperci z Krakowa polecają wymiesza

 

 

brązowy cukier z miodem, olejkiem z pestek winogron i masłem migdałowym. Preparat należy wmasować w zwilżoną skórę ud i brzucha.