Na zdrowie - naturalnie!

 

          

Modelowanie sylwetki lipolizą chemiczną

 

Obecny rozwój medycyny estetycznej sprawia, iż powszechne stały się:

  • korekty nosa,
  • odsysanie tłuszczu,
  • modelowanie sylwetki.

Kraków jest miejscem, gdzie wiele osób poszukuje odpowiedniej kliniki. Godną polecenia jest stosunkowo młoda, lecz profesjonalna http://scmestetic.pl , która jest ulubionym miejscem krakowskich klientów.

 

 

 
Lipoliza chemiczna, jako sposób modelowania sylwetki.

Modelowanie sylwetki za pomocą lipolizy chemicznej, inaczej igłową, jest zaliczana do zabiegów mało inwazyjnych. Lekarze z klinik w Krakowie zgodnie twierdzą, iż najlepsze rezultaty przynosi zastosowanie jej do poprawiania kształtu twarzy i podbródka. Może objąć też większe obszary ciała takie jak: biodra, pośladki, uda. Modelowanie sylwetki tym sposobem polega na ostrzykiwaniu wybranych partii ciała aktywną substancją otrzymywaną z soi. Na powierzchnię komórki tłuszczowej działa na zasadzie rozpuszczalnika.

 

Zadbane ciało dzięki zabiegom modelowani w krakowskim gabinecie estetycznym.

 Zadbane ciało dzięki zabiegom modelowani w krakowskim gabinecie estetycznym.

 

Eksperci w dziedzinie medycyny estetycznej np. z Krakowa, obowiązkowo zaznaczają miejsca, które będą poddane modelowaniu. Następnym krokiem jest wprowadzenie preparatu pod skórę, przy zastosowaniu bardzo cienkiej igły. Zdaniem specjalistów z Krakowa, czas gojenia podrażnień nie przekracza 2 dni.